I runda, mecz nr 1: Houston Rockets w imponującym stylu pokonali Dallas na otwarcie serii

6
fot. AP Photo
fot. AP Photo

James Harden trafił tylko cztery rzuty z gry, Dwight Howard z powodu problemów z faulami zagrał tylko przez 17 minut, ale Houston Rockets zaliczyli 26 asyst, zdobyli 29 punktów transition, mieli siedmiu ludzi w double-figures i zagrali po prostu bardzo dobry mecz, wyraźnie pokonując Dallas Mavericks 118:108 na otwarcie playoffów.

Corey Brewer trafił w czwartej kwarcie 3 z 4 trójek i zdobył 13 ze swoich 15 punktów, ale to był przede wszystkim bardzo dobry występ Rockets jako drużyny koszykówki, i to po obu stronach boiska. Gdyby nie kłopoty Howarda z faulami, byłby to najprawdopodobniej blowout.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułI runda, mecz nr 1: 69 punktów Curry’ego i Davisa, comeback Pelicans, zwycięstwo Warriors
Następny artykuł3-na-4: Kto wygra serie rozpoczynające się w niedzielę? Grizzlies czy Portland? Clippers czy Spurs?

6 KOMENTARZE

  1. Dobrze żeście się panowie pomiarkowali w typowaniach na koniec, bo pierwsze wasze reakcje w tej parze szły w kierunku upsetu ,że Rockets w tym sezonie to jakiś zupełny fluke i Rick Carlise cudotwórca w zasadzie sam to dla Dallas wygra… ;0

    To ja pozwole sobie w drugą stronę tu może być 4-0 dla Rockets, a wszystko co wyrwie Rick to najwyżej jeden mecz ;-)

    Lubię to: 0
  2. Jeśli mavs wygrają dzisiaj w Houston to jeszcze wszystko się może zdarzyć. Jak dla mnie wcale takiego złego meczu dallas nie rozegrało w game1. Dirk zagrał jak profesor :)

    Lubię to: 0