Rockets tracą kolejnego zawodnika. Donatas Motiejunas nie zagra już w tym sezonie

1
fot. Ezra Acayan / Newspix.pl
fot. Ezra Acayan / Newspix.pl

Houston Rockets przyjęli wczoraj dwa duże ciosy. Zostali łatwo pokonani w bardzo ważnym spotkaniu w San Antonio, a wcześniej dowiedzieli się, że tracą swojego kolejnego zawodnika. Donatas Motiejunas opuścił ostatnie spotkania przez bóle w plecach, ale początkowo mówiło się, że będzie to tylko tydzień, dwa przerwy. Niestety odpoczynek nic nie dał, stan jego zdrowia się nie poprawia i według doniesień Sama Amicka z USA Today, D-Mo nie wróci już od gry w tym sezonie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRzutówka: Copeland dźgnięty nożem, dwa Hawki w areszcie
Następny artykułFlesz: Derrick Rose wrócił po raz trzeci nie jak kaleka, Cavaliers skończyli na 2. miejscu Wschodu, Spurs pokonali Houston, gamewinner Oladipo na Butlerze

1 KOMENTARZ

  1. Tak jak generalnie nie rozpaczam nad kontuzjami bo to część sportu, tak tym razem się zirytowałem chociaż nie wiem na kogo ;)
    Szkoda D-Mo bo grał póki co swój najlepszy sezon w NBA. Szkoda Hardena bo po świetnym sezonie regularnym w końcu liczyłem na to, że przełamie się w PO i pokaże, że nie samymi osobistymi stoi.
    Teraz zaczynam przyjmować zakłady czy Dorsey będzie trafiał chociaż 40% osobistych w PO ;)

    Lubię to: 0