Wyścig po rekordy: DeAndre jak Wilt, rzuty wolne centrów Rockets, Korver poniżej 50-50-90

3
fot. Kevin Sullivan / Newspix.pl
fot. Kevin Sullivan / Newspix.pl

Finisz sezonu zasadniczego to wyścig o nagrody, o ostatnie wolne miejsca w playoffach, o jak najlepsze rozstawienie w tabeli, ale też walka o rekordy. Houston Rockets we wczorajszym spotkaniu w San Antonio ustanowili nowy rekord ligi pod względem liczby celnych rzutów za trzy w sezonie. W tym momencie mają ich na swoim koncie 894, pobijając osiągnięcie New York Knicks sprzed dwóch lat (891) i za chwilę będą pierwszą drużyną, która przekroczy poziom 900. Tymczasem na nowy, indywidualny rekord trójek szykuje się Stephen Curry, któremu już tylko pięciu trafień brakuje, aby poprawić swój wynik z 2012/13 (272).

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Derrick Rose wrócił po raz trzeci nie jak kaleka, Cavaliers skończyli na 2. miejscu Wschodu, Spurs pokonali Houston, gamewinner Oladipo na Butlerze
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (239): Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei (Hajduk)

3 KOMENTARZE