Podsumowanie sezonu 2014/15: GM/Executive Of the Year

8
fot. USA Today
fot. USA Today

Rozpoczynamy dwa tygodnie, przez które podsumujemy sezon 2014/15, rozdamy nagrody i wyróżnimy najlepsze piątki.

Na początek zapominani, a być może najważniejsi ludzie w tym wszystkim.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Stephen Curry chciał pokonać pułapki i Golden State Warriors pokonali Clippers w LA, Kawhi Leonard jak „Kobe” San Antonio
Następny artykułThunder znowu przegrywają z kontuzjami, ale przyszłość nadal może należeć do nich

8 KOMENTARZE

  1. „W trakcie sezonu dodajesz składu głębi, znajdujesz centra, który straszy rywali i w dodatku pozbywasz się jednego z niewielu pozostałych raków w NBA.”

    …i do tego „zarażasz” tym rakiem jednego z potencjalnych rywali w finale NBA (przynajmniej na tamten moment)

    Lubię to: 0
  2. Maciek, szacunek za akapit: „Rezygnacja z możliwości oddania Klay’a Thompsona i Draymonda Greena za Love’a – jeszcze w lipcu tak kontrowersyjna – dziś pokazuje, że to Myers miał rację, nie ja. Warriors twardo trzymali przy swoim, a cała sytuacja tylko dodatkowo zmobilizowała Thompsona i Greena do postępów. Dziś obaj są w gronie kandydatów do MIP.”.
    Jeśli dobrze policzyłem, wymienionych zostało 12 GM-ów (łącznie w wyróżnionym dwukrotnie SVG) – fajnie, znaczy się coś pozytywnego zadziało się w sporej części drużyn. Trochę zabrakło wg mnie większego zaakcentowania roli Hammonda w Bucks (poza krótkim wspomnieniem u Piotrka), Kidd, MCW.

    Lubię to: 0