Flesz: porażka Gonzagi z Duke, 40 punktów Wade’a z Detroit, koniec sezonu Phoenix Suns, pożegnanie Memphis z elitą, marzec Kawhi’a Leonarda

13

kawhileonard

Houston Rockets rozpoczynali ten sezon z prawdopodobnie najgorszą ławką rezerwowych w całej lidze. Pięć miesięcy później Dwight Howard ma rozegrane tylko 34 mecze w tym sezonie, a Rockets są dziś na 2. miejscu w Konferencji Zachodniej.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Atak Wizards jest paskudny
Następny artykułBoston Celtics mogą zaoferować kontrakt Kawhi Leonardowi, ale raczej nie mają po co

13 KOMENTARZE

 1. Wizards-Rockets miał swoje smaczki, dzięki nieocenionemu Wojciechowi M. „Ojojoj, zderzyli się kolanami. Na szczęście Brewer ma kolano wyżej, niż Wall, więc do kontuzji nie doszło”..

  Lubię to: 0
 2. Ja bym bardziej chciał zobaczyć Leonarda z Jimmy’m Butlerem mordujących po bronionej stronie parkietu wszystko co się rusza. Ciekawe czy dałoby się ich 3 zmieścić w payrollu (Kawhii, Jimmy, Marc)?

  Lubię to: 0
 3. Reklamacja.

  Witam, skuszony darmowym 7-dniowym okresem próbnym założyłem konto a tu wałek. Dalej nie można doczytać tekstów do końca. Dobrze że chociaż komentować mogę to jest jak się poskarżyć:)

  Lubię to: 0