Kontuzja barku może zakończyć sezon Kobe’ego Bryanta

6
fot. Hector Acevedo / Newspix.pl
fot. Hector Acevedo / Newspix.pl

Update:

Wygląda na to, że Kobe Bryant jednak kończy sezon. Lekarze w LA potwierdzili, że zerwanie w prawym barku jest znaczące. W poniedziałek Kobe ma spotkać się jeszcze z jednym specjalistą i wtedy też podejmie ostateczną decyzję w sprawie leczenia. Najprawdopodobniej nie uniknie operacji.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Chicago Bulls zrobili blowout na mistrzach NBA, Sully i Turner wygrali mecz w Portland
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (213): Nasze gratulacje

6 KOMENTARZE

  1. Matka natura wzięła sprawy w swoje ręce i postanowiła na własną rękę poprawić ten milion głosów dla Kobasa.

    Ale zostawiając już szyderę na boku. Niech Kobe zdrowieje i wraca, może do lepszego teamu (w sensie lepszych Lakers- jeszcze tylko dramy transferowej z Bryantem w roli głównej brakowało :) ). Pali licho czy się go lubi czy nie, na pewno fajnie by było zobaczyć jak Kobe rzuca jeszcze raz rękawicę młodym wilczkom z zachodu.
    Chciałbym jeszcze raz zobaczyć Bryanta walczącego o coś konkretnego. Może zatarłoby to obraz Kobego jako raka toczącego swoją druzynę. Ten gość nie zasługuje chyba na takie postrzeganie. Ale jak spojrzeć na ostatnie lata to nic sie nie układa. Wystarczy popatrzeć na takiego Gasola, który u boku Bryanta wyglądał na skończonego, a tu nagle okazuje się że wciąż ma to coś.
    Pokaż klasę Kobe :)

    Lubię to: 0