Pierwsze piątki Meczu Gwiazd, Gortat blisko

59
EXPA/ Alterphotos/ Acero / Newspix.pl
EXPA/ Alterphotos/ Acero / Newspix.pl

A więc mają swoją moc głosy z Polski. Czy szaleństwem będzie dziś obstawić, że Marcin Gortat w przyszłym roku zagra w Meczu Gwiazd?

Okazało się, że NBA zagląda na Facebooki polskich celebrytów i Gortat zdobył w tegorocznym głosowaniu 570 tysięcy i 5 głosów. Równo 77 tysięcy mniej niż Carmelo Anthony. Więcej niż:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: LeBron James spotkał się z Rayem Allenem
Następny artykułBlazers mają duży problem, LaMarcus Aldridge wypada z gry na 6-8 tygodni

59 KOMENTARZE

 1. Dziwi mnie jak czytam, że ktoś nie głosował na Gortata bo są lepsi od niego. Co to za argument w ogóle? Głosowanie to ranking popularności a nie sprawdzanie czy kibice wiedzą kto jest najlepszy. Jeśli mieli by grać najlepsi to nie byłoby żadnego głosowania – mogliby wziąć 10 najlepszych strzelców czy coś takiego. Ja głosowałem na Gortata z 10 razy i szczerze wolałbym zobaczyć w tym meczu jego niż Melo, który będzie odpalał jumpery po step-backu lub robić oburęczne wsady z piłką nad głową.
  Mam nadzieję, że za rok mu się uda.

  Lubię to: 0
   • Oczywiście. Jeżeli chodzi o występ w meczu gwiazd to jakoś nie przypominam sobie aby Melo kiedykolwiek mnie zachwycił. Założę się, że Gortat miałby 2-3 efektowne zagrania w takim meczu skoro czasami potrafi je mieć w normalnym. Melo raczej stara się trzymać dystans od jakiegokolwiek Top10. Gortat zaliczył już przynajmniej 2 pierwsze miejsca z tego co pamiętam.

    Lubię to: 0
 2. a mnie dziwi to, ze „w przyszłym roku też na niego nie zagłosuje”..
  a gdy bedzie miał życiowy sezon i podominuje wreszcie na deskach i stanie sie drugą opcja za Wallem? kto wie, ja wierze w sąsiada z Bałut chociaż w tym roku na niego nie głosowałem bo…nie zasłużył :)

  Lubię to: 0