Zawałowe Dzieciaki Jimmy’ego V

12
JimmyV
http://thefanmanifesto.com/

Przytulamy się. Całujemy się. Kochamy się.

Jimmy Valvano wybiegł na środek parkietu w Albuquerque i z twarzą szaleńca zaczął rozglądać się za Dereckiem Whittenburgiem. Dereck był jednym z jego seniorów. To był jego ostatni mecz w uniwersyteckiej karierze. Kilka sekund wcześniej oddał swój ostatni rzut w barwach North Carolina State Wolfpack. Rzut, który nie doleciał nawet do obręczy. Air Ball. Najważniejszy air ball w historii uczelni. Być może najważniejszy air ball w historii NCAA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułŻyciowy sezon Rasuala Butlera
Następny artykułNoc Mo Williamsa! Zdobył 52 punkty i przerwał serię 15 porażek Wolves

12 KOMENTARZE

  1. Nie przejmuj się Przemku! Mało komentarzy, bo tu nie ma nic do dodania. Genialna historia, jeden z lepszych tekstów na stronie.

    Wątpię jednak, że byłeś w sypialni Baileyów i widziałeś dziurę po kuli, co czyni twój tekst mniej wiarygodnym, ale niech już ci będzie.

    0
  2. Udało mi się obejrzeć film. Jest naprawdę świetny i wzruszający. Amerykanie umieją robić takie filmy dokumentalne. Dzięki Przemek, że napisałeś ten artykuł, to sprawiło że sprawdziłem “Survive and Advance”. A tak na marginesie w polskim sporcie, też można znaleźć kilka ciekawych tematów.

    0