5-na-5: Pierwszy miesiąc sezonu

7
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

1. Który trener ma pod sobą najgorętsze krzesło?

Mateusz Celer: Chyba żaden. Jeszcze kilka meczów temu najmocniejszym kandydatem byłby Brian Shaw, ale Denver w końcu się odnalazło i wydaje się, że Shaw kupił sobie trochę czasu. Drużyny, które do tej pory rozczarowują w tym sezonie (m.in. Pistons, Knicks, Hornets), mają na ławce ludzi o mocnych pozycjach. Nie spodziewam się żadnej zmiany trenerskiej w najbliższym czasie (chyba że Nuggets wpadną w jakiś potężny dół).

Michał Górny: Steve Clifford. Seria porażek Hornets, oczywiście, o ile się przedłuży po odejściu od stołów dziękczynienia, może być gwoździem do trumny Coacha Clifforda. Okolicznością łagodzącą jest brak kontuzjowanego MKG, jednak jak długo MJ będzie czekał?

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPhoenix Suns wygrywają, ale dla ich tercetu guardów to trudny początek sezonu
Następny artykułFlesz: Westbrook wrócił w wielkim stylu. Mecze LaVine’a i Speightsa. Grizzlies zatrzymali serię Blazers

7 KOMENTARZE

 1. 1. Steve Clifford.
  2. Phoenix Suns – potrzeba kogoś dobrego na pozycji centra, kogoś kto potrafi chronić obręcz, dominujący Jonas obnażył to aż nadto.
  3. Jimmy Butler.
  4. Milwaukee Bucks.
  5. Jeśli na siłę kogoś wskazywać, to LeBron za postawę w obronie.

  Lubię to: 0