Flesz: Andrew Wiggins vs Jabari Parker vs Giannis Antetokounmpo vs Zach LaVine w Minnesocie, Cavaliers zatrzymali Wizards

8
fot. ILP
fot. ILP

W ciągu trzech dni (7-7) Cleveland Cavaliers awansowali z 26 miejsca na 17 w efektywności defensywnej. Od czasu niesławnej trzeciej kwarty w sobotę z Toronto Raptors, zaliczyli dwa defensywne blowouty. Pokazali, że nawet bez rim-protection mogą spróbować być przynajmniej przeciętną obroną w NBA, a David Blatt w środę miał pomysł na to jak pokonać (9-5) Washington Wizards 113:87.

49 punktów po 36 stratach zdobyli Cavaliers w blowoutach z Magic i Wizards. Zaliczyli w tych meczach łącznie aż 27 przechwytów. To jest coś o czym pisałem w sobotę – jeżeli tylko pozostaną uważni w obronie i zaczną sobie pomagać, mają potencjał obracania live-ball turnovers w punkty w transition. LeBron James i Kyrie Irving to przecież dwóch z dziesięciu najlepszych graczy NBA w kontrataku.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRookies: Pierwsze starcie Wigginsa z Parkerem
Następny artykułLance Stephenson spędził kolejną czwartą kwartę na ławce

8 KOMENTARZE

    • Hahahahha, to już jakaś prehistoria owe 9:5 Lakers mają drobny problem, jakoś Kobe „Brick” Bryant 5/15 oraz Nick „Brick” Young 4/14 masakrują ten team :)) Kobe na 2:30 minuty do konca chciał przejąć mecz i wyszło 0/3 i 1to

      Lubię to: 0
  1. Czy ja wiem, Wiggins wygrał pierwsze starcie? 6 start 4-14 z gry i tylko 3 punkty więcej niż Parker. Może Jabari zrobił troszkę mniej ( 3 punkty 1 zbiórka i 1 asysta taka różnica ) ale bez strat. Ja bym jednak dał nagrodę JP12, gdyby dostał tyle rzutów co AW22 i grali by trochę na niego to inaczej by to wyglądało. coś mi się wydaje że wygrana Wiggins-a trochę na wyrost.

    Lubię to: 0