Karnowski solidnie z ekipą Larry’ego Browna

1
fot. USA Today Sports
fot. USA Today Sports

Obiecałem sobie, że wstanę. No i wstałem, odpalając po raz drugi w tym sezonie platformę ESPN Player na żywo (weekend bardziej w on demand). Od poniedziałku wieczór przez wtorek lecimy z corocznym maratonem akademickim, który przed telewizory ściąga miliony fanów. 28-29 godzin bez przerwy, na różnych czasach amerykańskich, na przeróżnych kampusach Division I.

Gonzaga Bulldogs po raz kolejny w College Marathon Tip-Off trafili na solidnego rywala, bo na ekipę SMU Mustangs Larry’ego Browna, który zamienił ten program w solidną siłę Konferencji American Athletic, głównie po naprawdę skromnych latach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Memphis blowout na Houston, Bulls bez Rose’a i Gasola pokonali Clippers, porażka Cleveland z Denver, Magic jak Spurs
Następny artykułPrzedłużenie Rudy’ego Gaya to kolejny element udanego początku sezonu Kings

1 KOMENTARZ