Weekendówka: 20 lat Raptors!

4
fot. instagram.com/kyle_lowry7
fot. instagram.com/kyle_lowry7

Po chwili wytchnienia znów zmasowany atak NBA. Dwa blowouty, po których oczekiwaliśmy świetnych spotkań, najlepszy od lat 90 start Rockets i LeBron James mówiący, że Cavs potrzebują lepszego balansu w ataku i plotki o Rondo w Lakers. To działo się w NBA.Gdzieś na zapleczu ligi pojawiają się reklamy na koszulkach Knicks i logosy sponsorów na Chihuahua Court w Dr Pepper Arenie. Zmiany ligo, zmiany. Pierwszy mecz preseason już dziś (niedostępny na Youtube), a w planach oczywiście testy długości kwart.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRookies: Elfrid Payton ma najlepszy start sezonu
Następny artykułKolejny buzzer beater w Charlotte. Lance Stephenson wygrał mecz rzutem za trzy o tablicę

4 KOMENTARZE

 1. Cała noc mi nie wystarczy, żeby zrozumieć to zdanie : „Decyzja na temat ich gry w dzisiejszym meczu jeszcze nie zapadła, a ich rola w ataku, choć pozornie niedostrzegalna z uwagi na ich niewielkie wykorzystanie w setach”.

  Lubię to: 0
 2. DeMarcus powinien przeżuć i wypluć frontcourt Suns, jeśli do tego Collison i Gay będą trafiać swoje rzuty, a najgorszy koszykarz NBA nie skończy z zerowym dorobkiem punktowym to Kings mogą sprawić niespodziankę (?). Derby Nowego Jorku pewnie zakończą się blowoutem, tylko nie wiem kto zgarnie wygraną. Cavaliers powinni wygrać drugi mecz w sezonie…ich porażka będzie sensacją mimo wszystko, większą mogą sprawić tylko Bulls nie wygrywając meczu.

  Lubię to: 0
 3. „Do dziś nie wiem co Frank Vogel myślał sobie dając Hibbertowi decydujący w meczu rzut za trzy.”
  Rozpiska była ponoć na Copelanda, tak wyszło.

  Pisane w pośpiechu :) gdybyś potrzebował korekty, znam jednego ;)

  Lubię to: 0