Skarb Kibica NBA 2014/15: Milwaukee Bucks

1
fot. Associated Press
fot. Associated Press

W 1985 roku, w obawie o to, że Bucks opuszczą Milwaukee senator Herb Kohl odkupił klub z rąk Jima Fitzgeralda. Na przestrzeni ostatnich 37 lat Bucks mieli tylko dwóch właścicieli.

W kwietniu tego roku Kohl zdecydował się w końcu sprzedać organizację. Zakupili ją dwaj biznesmeni Marc Lasry i Wesley Edens. Cena – 550 mln dolarów. Razem z klubem Lasry i Edens “kupili” też problem nowej hali w Milwaukee i wygasającą po sezonie 2016/17 licencję na użytkowanie BMO Harris Bradley Center. Licencja wygasa dokładnie 1 października 2017 roku i Bucks obiecali Adamowi Silverowi, że do tego czasu wybudują nową halę. Kontrakt, który Lasry/Edens zawarli z Kohlem zawiera istotny niauns – jeżeli hala nie będzie gotowa na sezon 2017/18, NBA może odkupić od nich klub za cenę 575 mln dolarów. Chętnych na pozyskanie Bucks jest mnóstwo, od Seattle, Las Vegas, Kansas City aż po Louisville w Kentucky.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBarwy preseason (24.10)
Następny artykułSkarb Kibica NBA 2014/15: Oklahoma City Thunder

1 KOMENTARZ

  1. Szczerze mówiąc jakoś słabo się interesowałem Parkerem przed draftem i w trakcie preseason. Stąd moje pytanie czy Jabari nie jest takim trochę Melo ? Nie mówię tu tylko o budowie ciała którą łudząco przypomina Anthonego ale skillem ofensywnym i tym jak porusza się na boisku ? No i jak u niego z obroną ?

    Lubię to: 0