Skarb Kibica NBA 2014/15: Sacramento Kings

8
fot. Jose Luis Villegas / Newspix.pl
pr fot. Jose Luis Villegas / Newspix.pl

W zeszłym sezonie Sacramento Kings rozpoczęli nowy rozdział w swojej historii i pod wodzą nowego właściciela Viveka Ranadive bardzo poprawili swój wizerunek. Wyszli w stronę kibiców i stali się bardzo medialną drużyną, która dzięki Google Glass na jeden mecz pozwoliła nam 'wejść’ między graczy, przed draftem włączyła fanów w proces skautingu, a potem wpuściła kamerę do swojego 'war roomu’ w dzień naboru . To już nie jest ten pogrążony w chaosie klub rządzony przez Maloofów. Jest dużo lepiej, ale na razie nie ma to jeszcze przełożenia na wyniki. Kończyli sezon mając aż trzech graczy zdobywających średnio ponad 20 puntów, a ostatecznie mieli na koncie tylko 28 zwycięstw, czyli dokładnie tyle samo co sezon wcześniej. Teraz mają nadzieję, że będzie lepiej – są w końcu drużyną dwóch złotych medalistów z Hiszpanii, a ich młodzi zawodnicy wygrali ligę letnią w Vegas. Ale czy to znowu tylko lepiej wygląda niż jest w rzeczywistości? Nie poprawili latem swojego składu i cały czas ich największą siłą jest dział zajmujący się PR’em.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBarwy preseason: Powroty Bryanta i Rose’a
Następny artykułRaport: Faried dostanie 50 milionów za 4 lata

8 KOMENTARZE

  1. Jeden z najbardziej atletycznych młodych zespołów w nba (jedynie za minny), wydaje się, że ludzie o tym zapominają. Zdecydowanie fun to watch. Liczę na poprawę mojego zespołu o jakieś 5-10 zwycięstw. Krok po kroku.

    Lubię to: 0