Między Rondem a Palmą (158): Zapowiedź sezonu Philadelphia 76ers

5

W dzisiejszym autobusie do ulic philos adelphos…

Omawiamy slam dunk contest w piwnicy, którego nie było, bo ktoś zgasił światło. MIN straciła momentum, ale dziecko zyskało piłkę.

Robimy Gucwińskich „Z kamerą wśród zwierząt” po Media Day i Maciek wyciąga z klatki, co ciekawsze zwierzęta

Okazuje się, że w CLE ubożuchno, w BOS reklamują mydło w płynie, a Piłsudski z LAL jest mówi coś o oktanowych mieszankach.

Potem w około 38 minucie jedziemy Greyhoundem do PHI i po drodze macha nam czarny ludzik Michelin. To nie jest rozmowa o klubie NBA, ale jakaś sekwencja zdań nie mających sensu. Chyba nie pada zdanie o koszykówce.

Na końcu zostajemy już tylko my.

Zdradzamy naszą marszrutę na jutro.

[wpdm_file id=35]

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz #rank6G 2014 #40-31
Następny artykułPowraca rywalizacja Wizards z Cavaliers

5 KOMENTARZE

 1. Oj chłopaki dramatyzujecie. W Philadelphii kibice ostatnio byli tak zajarani zespolem za czasów Iversona i po trejdzie Bynuma. Sixers są w remoncie, lecą śmieci, meble, podłogi, tynki i wiekszosc scian, a po trejdzie Younga okazało sie, ze tak naprawde to jeszcze wymienimy fundamenty.

  MCW to player 2 watch – rzadko mamy w lidze 2 metrowe jedynki – prawdziwe jedynki dodajmy, szkoda ze sie połamał na lato, mialem nadzieje, ze popracuje nad rzutem – ponoć już coś działa.

  Noel – zgadzam sie ze znykiem – poki co wygląda jak wiatrak, ale też nie sposob nie docenic potencjalu defensywnego jaki może dać temu zespołowi. Zresztą generalnie w D zespol wygląda nie najgorzej – gorzej w ataku, bo właściwie obok Hollisa Thompsona nikt tam nie potrafi rzucać. Natomiast transition, przygotowanie fizyczne moze byc ich bronią na starsze i mniej wydolne kondycyjnie teamy.

  McDanniels ponoc jest stealem 2 rundy – też ma zresztą papiery na dobrego obroncę. Mimo wszystko powinno byc to ciekawsze, niz oglądanie 10-12 zespołów konferencji, które za rok dadzą MLE na wzmocnienie i znowu zagrają o 9-12 miejsce.

  Traktujcie to jak NCAA ;]

  Lubię to: 0