Ray Allen brzmi jakby już zakończył karierę

4
fot. Hector Gabino / Newspix.pl
fot. Hector Gabino / Newspix.pl

Tak, Jimmy Goldstein był wszędzie, widział wszystko i miał najlepsze miejsce.

Cleveland Cavaliers i jak dowiedzieliśmy się ostatnio także Los Angeles Clippers, San Antonio Spurs, Dallas Mavericks i przypuszczam, że jeszcze kilka innych playffowych drużyn wyraziło swoje zainteresowanie i pozostaje w kontakcie z agentem Ray’a Allena. J. Michael z CSN Washington doniósł wczoraj o zainteresowaniu Washington Wizards.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNoah Vonleh opuści 6-8 tygodni i rozpocznie sezon poza parkietem
Następny artykułMŚ 2014: Dycha dnia – Ingles i Koponen w drodze do NBA

4 KOMENTARZE

 1. Ray kolejnym gościem, którego zaprosiłbym na domówkę/działkę. Citron. Bosha chyba też, bo nie doceniamy jak ten lamus poszedł na tablicę wtedy i zachował się przytomnie przy passie w róg. Z tym, że Bosh bez Citrona – dostałby jakiś browar 0,33…

  Lubię to: 0
  • Niestety to się zmieni, bo trunek zszedł definitywnie na psy, a ja już nie praktykuję jak za dawnych lat. Robimy się starzy, dzieci w domu płaczą, codzienność wyniszcza :)

   Lubię to: 0
 2. „Tak, Jimmy Goldstein był wszędzie, widział wszystko i miał najlepsze miejsce.”
  Że Jimmy „tam był” to normalka ale że Radamel 'El Tigre’ Falcao oglada/kibicuje Heat albo Spurs albo NBA to już ciekawostka :)
  A co do Ray’a to pewnie poczeka i przyjmie ofertę w lutym/marcu od jakiegoś kontendera. Pytanie do czytelniczek/ków, jak wtedy wygląda kontrakt? Pół sezonu = poł kwoty jaką ma na stole teraz?

  Lubię to: 0