Zydrunas Ilgauskas kolejną ofiarą „efektu LeBrona Jamesa”

5
Mike Cardew/Akron Beacon Journal/Zuma Press/Icon SMI / Newspix.pl
Mike Cardew/Akron Beacon Journal/Zuma Press/Icon SMI / Newspix.pl

To najlepsza plotka tego lata. Dziennikarz ESPN Cleveland Tony Rizzo wspomniał w swoim programie, że Zydrunas Ilgauskas rozważa powrót do NBA – oczywiście w barwach Cleveland Cavaliers. Przypomnijmy: 39-letni Zydrunas Ilgauskas, którego widzieliśmy po raz ostatni podczas ceremonii zawieszenia jego koszulki pod kopułą hali Quicken Loans Arena, a wcześniej w Miami, gdzie bez większych próbował przemieszczać się z jednej strony parkietu na drugą. Rzecz w tym, że to też ten sam Zydrunas Ilgauskas, ulubiony kumpel LeBrona i, bądź co bądź, ulubieniec kibiców Cavaliers. Do tego James miał mu obiecać pierścień. Kiedy więc ESPN Cleveland dało znać o tym na Twitterze, wybuchła malutka, urocza bombka:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (139): Oficerze Cousteau, prowadź
Następny artykułThanasis kontra historia D-League

5 KOMENTARZE

  1. „Słyszycie już ten hałas w hali Cavs, gdy trafia trójkę z rogu, po czym majestatycznie płynie ponad parkietem pod swoją własną obręcz?” – 5/5 z automatu za to MAJESTATYCZNE zdanie! :)

    Lubię to: 0