Raport: Wymiana Rondo do Sacramento gotowa w 80%, ma zdarzyć się przed sezonem

5
fot. Yong Kim / Newspix.pl
fot. Yong Kim / Newspix.pl

Gdybyśmy mieli zestawić Top 10 najdziwniejszych ruchów tego offseason dwa z tych dziesięciu miejsc okupować mogłyby decyzje związane z pozycją rozgrywającego w Sacramento Kings i Boston Celtics.

Najpierw Celtics wybrali z nr 6 Draftu Marcusa Smarta, mając już w składzie jako lidera i kapitana Rajona Rondo. Potem Kings łatwo pozwolili odejść Isaiah Thomasowi do Phoenix Suns, kilka dni wcześniej uzgadniając warunki kontraktu z Darrenem Collisonem.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJames Harden jest najlepszym graczem na świecie wg Jamesa Hardena
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (134): Między Rondem a Sacramento

5 KOMENTARZE

  1. Przecież to jest czysta głupota… z resztą handlowanie Rondo jest już tak nudne i wtórne…

    Z drugiej strony nie rozumiem Dannego, po co on tego Rondo wciska gdzie się da? Czy to 30paro letni weteran? Czy to stricte atletyczny PG opierający swoją grę na warunkach fizycznych? Po co pozbywać się swojego najwartościowszego zawodnika? Przebudowa przez draft?
    Jakoś słabo to wygląda w Bostonie.

    Danny ma już młody talent w drużynie, powinien teraz zająć się doglądaniem rozwoju drużyny, a nie schematycznym czyszczeniem wszystkiego co zostało po 2008 r.

    Lubię to: 0