Pacers nie przekroczą luxury tax, wzrosły szanse Cavs na Mariona. Pacers powinni zacząć handlować Davidem Westem

5
fot. Albert Pena / Newspix.pl
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Jeżeli na Szóstym Graczu śledzisz tylko tag 'Cleveland Cavaliers’ – mamy informację dla Ciebie. Jeżeli omijasz go i masz już dosyć czytania przez pięć ostatnich tygodni o nagle super-ważnej drużynie koszykówki z Cleveland – możesz przejść do trzech ostatnich akapitów.

Chodzi o sprawę Shawna Mariona, który pozostaje niezastrzeżonym wolnym agentem i który spotkał się najpierw z Cleveland Cavaliers, a w poniedziałek z Indianą Pacers.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMonroe wybrał ofertę kwalifikacyjną, będzie niezastrzeżony w 2015
Następny artykułRaport: San Antonio Spurs rozpoczną (jednak) sezon u siebie. Dziś poznamy terminarz na sezon 2014/15

5 KOMENTARZE

  1. Spoko, Westa biorę, ale kto da się nabrać na George’a Hilla? Nawet brak opisu w tym tekście pod kątem przydatności Hilla do różnych zespołów to potwierdza :). Jak dla mnie jeden z najgorszych starting PG w NBA.

    Lubię to: 0
  2. West w Blazers? Gdzie znalazłyby się dla niego minuty? Granie po 15 mnut na mecz, jako back-up LMA nie jest dobrym rozwiązaniem za takie pieniądze. Granie minut LaMarcusem jako C też niekoniecznie.

    Lubię to: 0