Raport: Warriors udostępnili Klaya Thompsona w rozmowach o transferze Kevina Love’a

5
fot. letsgowarriors.com
fot. letsgowarriors.com

Rywalizacja o Kevina Love’a robi się coraz ciekawsza. Kilka godzin po tym jak dowiedzieliśmy się, że do rozmów z Wolves dołączyli także Nuggets, w Oakland najwidoczniej doszli do wniosku, że najwyższy czas zintensyfikować starania i zwiększyć swoje szanse na porozumienie z Flipem Saundersem. Według źródeł Marca Steina z ESPN, to Celtics i Nuggets są obecnie na prowadzeniu w tym wyścigu, ale pozycja Warriors rośnie, ponieważ mogą zaproponować najlepszą kombinację zawodników, którzy od razu będą mieć duży wpływ na grę drużyny. Wczoraj znacząco poprawili oni swoją ofertę, udostępniając Klaya Thompsona. Jego nazwisko pojawiało się już wcześniej w różnych spekulacjach, ale Warriors opierali się przed włączeniem go do wymiany. Wygląda jednak, że zmienili taktykę, a o tym, że Klay może zostać przehandlowany poinformował jego ojciec Mychal na falach ESPN LA 710 AM.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (106): Parady, spływy i procesje
Następny artykułEmbiid przejdzie operację stopy, nie pokaże się Bucks i 76ers

5 KOMENTARZE

  1. Thompson + Barnes + Lee to zdecydowanie za duża cena. Thompson + Lee za Love i Martina to już brzmi okej. Bo Love to TOP10 NBA, a Martin wypełni ofensywną lukę po Klayu. Barnes, Igoudala i Bogut muszą zostać bo ktoś tu przecież musi bronić na poziomie.

    Lubię to: 0