Przyszłość jest teraz – mecz Kawhi’ego Leonarda

4
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Kawhi Leonard za niecałe trzy tygodnie będzie obchodził dopiero swoje 23 urodziny i bardzo możliwe, że zdmuchując świeczki z tortu będzie już mistrzem NBA. Swoim fantastycznym występem w meczu numer trzy przybliżył do tego siebie i swoją drużynę. Już od dawna mówi się, że jest on przyszłością Spurs, a rok temu podczas Finałów potwierdził ogromny potencjał, ale ta przyszłość jest teraz. W San Antonio już w tym momencie bardzo go potrzebują, już teraz musi być kluczową postacią drużyny, jeśli chcąc sięgnąć po tytuł, ponieważ tylko on jest w stanie przeciwstawić się LeBronowi Jamesowi, który dopiero co zniszczył ich w poprzednim spotkaniu. Teraz przyszła kolej na odpowiedź Kawhi’ego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLakers marzą o LeBronie i Melo… już tego lata
Następny artykułFinały NBA: Spurs wrócili w meczu nr 3 z blowoutem, no prawie-blowoutem. Green/Leonard vs Wade/James 44:44

4 KOMENTARZE

  1. Faktycznie swietny mecz Leonarda. Mam takie dziwne uczucie, ze jak LBJ ma slabszy mecz to nie moze liczyc na pomoc Wade lub Kryski. Nie sa w stanie dzwignac ciezaru spotlania. Tak było i tym razem.
    Idealnie było widac roznice w ball movement. Miami w ataku 3-4 podania, natomiast Spurs 7-8. Nawet gdy maja otwarta droge do wjazdu, to zazwyczaj konczy się to oddaniem pilki na obwod z linii wolnych. ,naprawdę szacun dla Spurs. Choc na pewno to nie koniec serii… Niemniej czuje wielki niesmak do Wade’a i Bosha. Nie maja dzial by pomoc LBJ jak sam nie daje rady. Smutne to:-)

    Lubię to: 0