W poszukiwaniu dobrego picku: Houston Rockets

1
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Daryl Morey, przebiegły lis wśród wszystkich GM-ów, człowiek, który swoim opanowaniem w ciągu zaledwie dwóch lat stworzył w Houston jednego z kontenderów, który bardzo rozczarował się podczas pierwszej rundy Playoffs.

Takie projekty mają jednak na celu „być w grze” przez nieco dłuższy okres, dlatego James Harden i Dwight Howard będą twarzami organizacji Rockets. Przynajmniej przez kolejne trzy sezony.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJuż dziś Loteria Draftu 2014
Następny artykułLeBron niezadowolony ze swojej roli, Greg Oden go nie wybawi

1 KOMENTARZ

  1. Jak zawsze Sebastian świetny art, ale wydaje mi się że bardziej potrzebny będzie Buckup na pozycję nr.1. Wydaje się że w momencie trade po Melo czy Love’a pozycja 4 będzie zabezpieczona z drugiej zaś strony, od zawsze w tych plotkach pojawia się nazwisko Lina. Wydaje Ci się że Ennis zostanie wybrany wcześniej czy 25 pick Houston ma szanse na niego?? Pasowałby tam jest bardzo inteligenty i ma rzut za 3 co było by ciekawą odmianą po Beverley’u?? Ewentualnie jakiego widzisz PG po za Paytonem, jako zastępcza 1 w Houston???

    Lubię to: 0