Shaq: 'Pierogi to kiełbasa czy kluski?’, Gortat żartował po meczu w studio TNT

8
fot. TNT
fot. TNT

Trochę szkoda, że Tracy Wolfson z TNT wzięła Johna Walla zamiast Marcina Gortata do wywiadu po meczu nr 5 półfinału Konferencji Wschodniej, ale kilkanaście minut później Gortat znalazł się w studio TNT razem z Ernie’m Johnsonem, Shaquille’m O’Nealem, Kenny’m Smithem i Charlesem Barkley’em.

To może zrobić dla ciebie mecz, w którym trafiasz 87% swoich rzutów, zdobywasz 31 punktów i masz prawie tyle samo zbiórek co cały zespół przeciwny (16-23).

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGortat połknął Indianę Pacers i wypluł, będzie mecz nr 6. To jeszcze nie koniec!
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (84): Kto dziś odpowie? Sędziowie? Może żona?

8 KOMENTARZE

  1. na początku nie skumałem o czym ten shaq nawija jak oglądałem na żywo. Dopiero potem zrozumiałem, że on mówi pierogi i kiełbasa, ale Charles go ładnie zgasił :)

    Lubię to: 0
  2. Widzę,że nie ma nic o drugim meczu to się wypowiem tu.To już jest przesada.Znowu OKC wygrywa kontrowersyjnie i znowu sędziowie maczają palce w tym.To się robi żałosne niestety.

    Lubię to: 0