Dwyane Wade w poszukiwaniu swoich limitów

0
fot. Jim Rassol / Newspix.pl
fot. Jim Rassol / Newspix.pl

Ze względu na obecność wielkiej trójki i skupienie wokół wygrywania tu i teraz, problematyczne kolana i buntujący się organizm Dwyane’a Wade’a traktowano doraźnie. Sztab medyczny Miami Heat chciał przygotować zawodnika w pierwszej kolejności na play-offy 2014, bo to okres, który będzie w dużej mierze rozstrzygnięciem ostatnich lat wspólnej pracy Jamesa, Wade’a i Bosha. Podążanie za three-peat okazało się bardzo absorbujące.

Wade w porozumieniu z zespołem odpuścił znaczną część sezonu regularnego. Korzyści płynące z takiej strategii zobaczyliśmy już podczas pierwszej rundy z Charlotte Bobcats. 3-krotny mistrz wyglądał jak lider, który będzie w stanie wziąć w tych play-offach kilka spotkań na własne barki. Osiągnął poziom, jakiego po sobie oczekiwał, gdy pojawiła się konieczność zadbania o zdrowie. Pytanie – jak długo potrwa dla niego wiosna, skoro Heat nie rozpoczęli jeszcze rywalizacji?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: #WeTheNorth
Następny artykułPaul Pierce wygrywa mecz nr 7 blokiem w ostatniej sekundzie, Brooklyn zagra z Miami