Między Rondem a Palmą (72): Składana

5

W dzisiejszej „Przy muzyce o sporcie”.

Zaczęliśmy od playoffów! To wielu pewnie zszokuje. Zastanawiamy się o co (znowu?) chodziło J. Crawfordowi i dlaczego tak bardzo nie lubi K. Duranta. Potem piszemy scenariusz do o kolejnego odcinka 30 na 30 za 30, kiedy to Kendrick Perkins przegryzając pieroga będzie mówił – co mnie nie zabiło w 2014  to mnie wzmocniło.

Konstatujemy, że Scott Brooks misi odejść! Naprzód Puchatki! Obaj kochamy Bradley’a Beala i nie wiemy jak uda nam się nim podzielić. Ronimy fałszywą krokodylą łzę nad CHI. Potem wracamy do wiodącego tematu zeszłego wieczoru i przyznajemy się, że wczoraj nagrana Palma nie nadawała się dla ludzi.

Podsumowujemy raz jeszcze całą sytuację, deliberujemy o prawach człowieka zawartych w Dwóch traktaty o rządzie Locke’a i tym, że kibol ma prawo do (samo)sądu… Na koniec o pewnej Niemce, która była protoplastką Sterlinga choć miała zgoła inne pochodzenie. Pojawia się Adolf Hitler i jego problemy z koafiurą.

Jutro pracujemy! Jesteśmy jak pracownicy CPN! Chwała ich trudowi, ich pracy!

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (30-04-14, odc. 72) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułKevin Durant przyznał, że Tony Allen 'wszedł mu do głowy’
Następny artykułNBA vs. Sterling – co dalej?

5 KOMENTARZE

  1. @Maciek: trochę mnie to zaczyna irytować – ciągle plujecie na Scotta Brooksa – ale albo nie podajecie jakiś przykładów co mógłby lepiej robić, albo jako recepte dajecie dodanie kolejnych strzelców amnestie dla Perka itp itd czyli rzeczy, które Brooksa NIE dotyczą. Może faktycznie czas przyznać, że OKC poza trzonem (KD, Russ, Ibaka) ma jeszcze za słaby team?

    Lubię to: 0