Flesz: Mecz Reggie’go Jacksona. Game-winner Vince’a Cartera. Wygrana Pacers. Heat 3-0

17

Ósmy dzień tych niesamowitych playoffs. Nie pamiętam kiedy ostatnio mieliśmy aż tak ciekawą pierwsza rundę… czy w ogóle kiedyś była lepsza. Wyrównane mecze, dogrywki, wielkie rzuty, zwycięstwa drużyn niżej rozstawionych i tylko jedna seria jest 3-0…. fantastycznie.

Tym razem byliśmy świadkami buzzer-beatera Vince’a Cartera i nieoczekiwane Mavs objęli prowadzenie w serii z najlepszą drużyną ligi sezonu zasadniczego. Natomiast w Memphis ponownie potrzeba była dogrywka, żeby wyłonić zwycięzcę.  Thunder ostatecznie udało się doprowadzić do remisu w serii, a bohaterem meczu był Reggie Jackson. Pacers też wyrównali, ale nie bez problemu i do samego końca walczyli z Hawks. Tylko w Charlotte było nudno, gdzie siedzący przy parkiecie Michael Jordan oglądał jak Heat robią blowout na jego drużynie.

Poprzedni artykułNene zawieszony na niedzielny mecz nr 4, Gortat: To szansa dla mnie
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (70): Dlaczego mnie nagrywasz Maćku?