2017 decydujący dla Warriors, Bucks i Kings

0
fot. D. Ross Cameron / Newspix.pl
fot. D. Ross Cameron / Newspix.pl

Nastąpiło kilka zmian w planach ekip, które walczą o utrzymanie drużyn na mapie NBA i które starają się podnieść standard dla swoich kibiców oraz stacji telewizyjnych. Do tej drugiej grupy należą Golden State Warriors. Ekipa Joe Lacoba o swoją przyszłość martwić się nie musi. Oakland pozostaje dla nich przyjaznym środowiskiem mimo planów przeniesienia zespołu do atrakcyjniejszego San Francisco. Te plany pozostają jednak bardzo mocno robocze.

Po wielu miesiącach walki o lokalizację nowej hali zespołu w Bay Area, Golden State Warriors wywiesili białą flagę. Problem dotyczył czysto wizualnych kwestii, bowiem mieszkańcy okręgu w jakim pierwotnie miał powstać nowy obiekt, żalili się, iż ten zasłoni im krajobraz, który w tamtych rejonach jest wyjątkowy uroczy. Zorganizowano referendum, władze/opozycja zaczęły przenosić swoje poparcie na stronę mieszkańców, a Lacob tracił bardzo cenny czas. Stracił go tak wiele, że zespół najprawdopodobniej będzie musiał przesunąć swoje przenosiny o dodatkowy rok. To ucieszyło wszystkich fanów GSW z Oakland znajdującego się nieopodal San Francisco.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKG: Nie wiem czy możesz powiedzieć 'Je**ć Brooklyn’ i potem przyjechać na Brooklyn’
Następny artykułRaport: Phil Jackson i właściciel Knicks już zdążyli się poróżnić