Draft 2014 łaskawy także dla ekip z Playoffs i Phoenix Suns

5
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Wiemy już trochę więcej, ponieważ za loterią w dół kolejność oraz przejęcia picków są ustalone. Dlatego przed startem Playoffs chciałbym trochę pogdybać na temat ekip, które się tam zakwalifikowały. O czym ja mogę pogdybać? A no z pewnością o wyborach tych drużyn w mocnym Drafcie 2014, który absolutnie nie skreśla nawet samych kontenderów, którzy pod koniec pierwszej rundy mogą wyrwać kogoś naprawdę wartościowego. Szczególnie dobrą sytuację mają Phoenix Suns, dla których ten Draft będzie swego rodzaju nagrodą za walkę do końca sezonu regularnego.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2014: Indiana Pacers – Atlanta Hawks
Następny artykułAdam i Maciek zapowiadają Playoffy 2014: Oklahoma City Thunder – Memphis Grizzlies

5 KOMENTARZE

  1. Jeżeli PHX będzie miało wielkie szczęście w losowaniu i z 14 miejsca wylosują miejsce w TOP3, wtedy zrzucą Wolves na 14 miejsce i przejmują ich pick (który jest protected w tym roku w TOP13), także mają szansę nawet na 4 picki. ;)

    Lubię to: 0
  2. Mnie strasznie ciekawi co lekarze powiedzą o plecach Embiida. Zawsze mi to przypomina sytuację, kiedy Bulls dostali propozycję wymiany Pippena za T-Maca. Całość zablokowali lekarze, bo stwierdzili, że w końcu się posypie i wszystkie przewidywania się spełniły po czasie.

    Lubię to: 0
  3. Tak jak pisał Sebastian, coś czuje, że priorytetem dla Lakers będzie Exum, jeśli oczywiście dotrwa do 6? picku. Nash po drugiej stronie rzeki, Blake oddany do Warriors. Pozycja PG w LAL krzyczy o wzmocnienie. Pytanie z jakim numerkiem wybierać będą Lakers i czy D. Exum nie zostanie wybrany wcześniej np. tuż po trójce Wiggins, Parker, Embiid ?

    Lubię to: 0