Raport o zdrowiu na tydzień przed PO

3
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Kolejna sobota nie będzie typową. Po dwóch dniach przerwy do rywalizacji powróci już tylko 16 najlepszych ekip obu konferencji. Na tydzień przed tym momentem, nadal niepewne są losy graczy, którzy będą stanowić o sile swoich drużyn. Sytuacja z kontuzjami stała się w ostatnich latach dramatyczna. Natężenie tekstów na temat tego, jak rozwiązać problem z przepracowaniem nigdy wcześniej nie było takie duże. To o czymś świadczy. Zespoły zostały jednak przez ligę postawione przed faktem dokonanym i muszą walczyć z tymi przeciwnościami bez względu na okoliczności.

Sprawdzamy komu, kogo, jak długo i dlaczego.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (57): Chwała Koreju
Następny artykułSezon na Finiszu: Jeszcze jeden comeback Mavericks, Dallas wraca do playoffów

3 KOMENTARZE

  1. Ja tam jestem za przedłużeniem ławki, niech gra ich 15, 18, 20, mało jest dobrych graczy? Tylko trzeba byłoby znieść podatki (oh!), a dodatkowo gwiazdy nie zarabiałyby pewnie 20 milionów (oh!).

    Lubię to: 0