Rockets osłabieni, Patrick Beverley zerwał łękotkę

9
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Od początku stycznia Rockets są drugą najlepszą drużyną w całej lidze (28-9), ustępując jedynie będącym obecnie w trackie serii 16 zwycięstw Spurs. Mają tylko mecz straty do trzecich Clippers, z którymi dzisiaj zmierzą się w Toyota Center i nic dziwnego, że wraz ze zbliżającymi się playoffs apetyty w Houston rosły. Niestety, teraz ich entuzjazm został mocno osłabiony, ponieważ wygląda na to, że poważnej kontuzji doznał ich podstawowy rozgrywający. Patrick Beverley ma zerwaną łękotkę w prawym kolanie i nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry. Możliwe, że w tym sezonie nie zobaczymy go już na parkiecie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Game-winner Amira Johnsona, Raptors w playoffs. Suns na siódemce. Triple-doubles LeBrona i Love’a
Następny artykułWeak Ranking (5) – To nie jest śmieszne!

9 KOMENTARZE