Olek Czyż nie daje o sobie zapomnieć

2
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Jeden z najbardziej utalentowanych polskich koszykarzy jest również jednym z najbardziej ambitnych. Rok temu myślałem, że uda mi się z Czyżem porozmawiać przy okazji zgrupowania kadry w Legionowie. Niestety po lidze letniej w NBA, podjął decyzję o kontynuowaniu starań w Stanach. Niestety, bo nie dostałem swojej szansy, na którą bardzo liczyłem. Z wielu powodów.

Czyż wydaje się być interesującym zawodnikiem z nietypową, indywidualną ścieżką rozwoju. Wielokrotnie podejmował mało popularne decyzje (Duke, Nevada, reprezentacja). Nigdy nie krył się z tym, jaki jest jego cel, ale przy tym nie zamykał sobie żadnych furtek.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCzy Lakers powinni kierować się tym, czego chce Kobe?
Następny artykułMark Jackson pozbył się Briana Scalabrine ze swojego sztabu

2 KOMENTARZE

  1. Można mu tylko życzyć powodzenia i dużo szczęścia. Aż niewiarygodne jak wiele wysiłku trzeba żeby dostać się do najlepszej ligi świata. W zasadzie wygląda to na niemalże niemożliwe (chyba że jest się czarnoskórym mega gwiazdorem w szkole, lub wielkim białym zza oceanu). Taki gość jak Olek…

    0
  2. Jeżeli jest tak samo pracowity jak ambitny i uparty oraz konsekwentny w dążeniu do celu to kto wie…
    Talent to nie wszystko, ciężka praca i głowa na karku też się liczą.
    Trzymam kciuki i mam nadzieje że się uda utrzymać taką formę w kolejnych meczach.

    0