Knicks, Lakers i Phil Jackson po środku

2
fot. Michael Germana / Newspix.pl
fot. Michael Germana / Newspix.pl

Phil Jackson ma już wstępne porozumienie z Knicks i domyślamy się, że teraz trwa intensywna praca prawników, którzy mają domknąć wszystkie szczegóły kontraktu. Zgodnie z oczekiwaniami, stanie się on najlepiej opłacanym managerem w lidze i może dostać nie $12, a nawet ponad $15 milionów rocznie, o czym pisał wczoraj Frank Isola z NY Daily News. Z jego źródeł dowiadujemy się również, że James Dolan miał wsparcie w swoich staraniach o przekonanie Jacksona do powrotu do Nowego Jorku. Pomagał mu w tym inny były zawodnik Knicks, który grał razem z Philem i jest jego dobrym kolegą – Bill Bradley. To nieco rozjaśnia sytuację i pomaga nam zrozumieć jak Dolan i Jackson byli w stanie się dogadać.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 30/15 Griffina z Warriors, gorący Granger, wielkie zwycięstwo Brooklynu w Miami, kontuzja pleców Aldridge’a w San Antonio
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (45): Takie rzeczy dzieją się za rzeką

2 KOMENTARZE