41 punktów Wigginsa to bardzo dobra prognoza przed Draftem 2014

6
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Sobota jak sobota. Ciekawe spotkania zaczęły się dość szybko, bo już od 18:00 wypatrywałem czegoś konkretnego w Gainesville, gdzie seniorzy Florydy roznieśli młodociane „kotki” z Kentucky. O tej samej godzinie rozpoczął się także mecz Kansas z West Virginią, która szukała sensacyjnego zwycięstwa, by liczyć się nadal w walce o NCAA Tournament. Podczas tej świetnej soboty mieliśmy 45 punktów Douga McDermotta i 30/11 Jabari Parkera. Przemek Karnowski miał spore double-double podczas ciężkiej przeprawy Gonzagi w WCC Tournament z Santa Clarą. O tym wszystkim jutro, obszerniej w Akademickim zrzucie i nie tylko. Dzisiaj jeszcze żyjemy Andrew Wigginsem, oddychamy nim.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTajemnica czarnej maski
Następny artykułPacers przestali bronić i znaleźli się w dołku

6 KOMENTARZE

 1. Parker nowym Piercem .

  Czy Doug McDermott , pojdzie on w Top 20 ? czy druzyna wybioraca go, moze traktowac to jako steal ?

  Po artykulach napisany tutaj jawi mi sie jako wieksza , troszke bardziej atletyczna wersja Korvera, lepiej zbierajac. Ale nie wiem czy bedzie w stanie sobie poradzic z atletycznymi trojkami z wielkiej ligi.

  Lubię to: 0
 2. Niezły numer byłby gdyby Parker i Embiid zrezygnowali w tym roku z draftu. Jeszcze lepszy jakby zrezygnował również Gordon. Tankujące teamy załamałby się. I biorąc pod uwagę jak bezczelnie to robią, przydałby się taki scenariusz, z Philly lądująca z No.3-4 draftu.
  Parkera oprócz Celtics wzięliby również na 100% Jazz.

  Lubię to: 0