Klay Thompson zapewnił Warriors zwycięstwo w Indianie

3

Stephen Curry i Andre Iguodala wygrali już w tym sezonie niejeden mecz trafiając decydujące rzuty w ostatnich sekundach. Wczoraj w Indianie przyszła kolej na Klay’a Thompsona. Podczas gdy Curry i Iguodala mieli gorsze spotkanie, Thompson wziął na siebie zdobywanie punktów, rozegrał świetną czwartą kwartę i na koniec zapewnił Warriors zwycięstwo.

Na tablicy wyników był remis po 96 i goście mieli 10.9 sekund na ostatnią akcję. Thompson dostał piłkę na prawym skrzydle i zagrał w post z George’m Hillem. Wykorzystał swoją przewagę wzrostu, obrócił się do linii i rzucił fadeaway’a nad rywalem. Game-winner.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPerfekcyjny sezon „noł-nejmów”
Następny artykułFlesz: Porażki Indiany i Miami, triple-double Westbrooka w 20 minut, Spurs nadchodzą

3 KOMENTARZE

      • Ale fakt jest taki, że brzmi to nienaturalnie.Dużo lepszym rozwiązaniem byłoby napisać coś w stylu „Po meczu George Hill powiedział o Thompsonie:Wykonał świetną robotę” albo po prostu jeśli wyciąga się pojedyncze wypowiedzi to nie cytować dosłownie tylko napisać „Klay wykonał świetną robotę”

        Lubię to: 0