Tydzień do trade deadline – Lowry, Faried, Warriors i Wizards

1
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Został już tylko tydzień do trade deadline. Dla managerów nie ma czasu na odpoczynek podczas All-Star Weekend. Przed nimi kilka najgorętszych dni sezonu, kiedy będą starali się albo wzmocnić drużynę przed playoffs, albo osłabić i rozpocząć tankowanie.

Oczekiwania są bardzo duże, liczymy na wiele ciekawych wymian, ponieważ są poważne podstawy sądzić, że spora liczba drużyn szykuje się do handlowania. Pamiętamy jednak jak cicho i spokojnie było podczas trade deadline rok i dwa lata temu. Co prawda wtedy sytuacja była trochę inna i nie było tylu zespołów chcących walczyć o wysokie picki, ale też pojawiało się sporo plotek. Ostatecznie jednak transferem dnia było oddanie JJ Redicka do Bucks. Miejmy nadzieję, że teraz nie skończy się równie dużym rozczarowaniem i rzeczywiście będzie to trade deadline z prawdziwego zdarzenia. Póki co, sprawdźmy najnowsze doniesienia.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Cavaliers 4-0 od odejścia Granta. Mecz na „szczycie” w Utah. Kontuzje Marca Gasola i Wade’a
Następny artykułDraft Ranking (11): Mocny Parker nad problemami zdrowotnymi Embiida. Co ze Smartem? Chris Walker to drugi Derrick Favors

1 KOMENTARZ

  1. Tak się zastanawiam, czy wystarczy być „dziennikarzem” w USA który najczęściej pisze „zostanie wytransferowany jeśli klub otrzyma naprawdę dobrą ofertę” żeby go cytować? Przecież to żart a nie dziennikarstwo.

    Lubię to: 0