Marcus Smart kontra fan – konsekwencje prostej prowokacji

8
fot. college-basketball.si.com
fot. college-basketball.si.com

Niektórzy z Was pewnie wiedzą co działo się w weekend podczas rozgrywek NCAA. Tak, Marcus Smart był na tapecie większości serwisów sportowych, po tym jak popchnął fana uczelni Texas Tech. Spokojnie – „clue” sprawy jest o wiele większe niż możemy sobie wyobrażać.

Wybryk Smarta był oczywiście szczeniackim wybrykiem nadzwyczaj dorosłego nastolatka, który nie wytrzymał presji, będąc słownie piętnowanym przez dobrze znanego gościa w Konferencji Big 12.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWeak Ranking (1): sezon w ciemnych otchłaniach NBA
Następny artykułSixers przegrali dwa mecze różnicą 88 punktów, plan Hinkie’go działa

8 KOMENTARZE

  1. Szkoda zawodnika, bo choć wiadomo że nie zachował się dobrze to uważam że takich „Kibiców” powinno się wyrzucać i dożywotnio zakazywać wchodzenie na mecze. Jak dla mnie największą konsekwencją tego zawieszenia i kontuzji może być brak zgłoszenia się Smarta do draftu. Nie wiem czy wyszło by mu to na dobre ale może z drugiej strony zmiana otoczenia by pomogła(chętni się znajdą). Sebastian myślisz że powinien się zgłaszać w tym sezonie czy poczekać jeszcze rok??

    Lubię to: 0
  2. Oczywiście, że jakieś konsekwencje względem kibiców powinny być wyciągane, może nie dożywotnie zakazy, ale do końca rozgrywek czy na cały przyszły sezon.

    Poza tym świetny artykuł.

    Lubię to: 0