Brandon Knight poczuł w sobie wewnętrznego Duranta i trafił game-winnera z Knicks

2

Przed spotkaniem z Knicks, Brandon Knight trafił tylko 3 z 12 rzutów w ostatniej minucie meczu lub dogrywki, gdy różnica była nie większa niż trzy punkty. Ponadto w czwartej kwarcie wczorajszego pojedynku spudłował 5 kolejnych rzutów, ale to wszystko już nie ma większego znaczenia, ponieważ na finiszu był clutch. Zdobył pięć ostatnich punktów dla gospodarzy, w tym te najważniejsze, dające im zwycięstwo. Na 19.4 sekundy przed końcem Carmelo Anthony doprowadził do remisu trafiając zza łuku, wtedy piłkę wziął Knight i spokojnie przeprowadził ją na atakowaną połowę, czekając aż upłyną kolejne sekundy. To był ten moment kiedy Brandon z Milwaukee poczuł się niczym Kevin Durant czy Damian Lillard. Mógł przesądzić losy meczu i uniósł ten ciężar. Wyizolowany z Raymondem Feltonem, z zimną krwią trafił trójkę nad swoim rywalem.


Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAkademicki zrzut (11): 41 dni do Selection Sunday!
Następny artykułRandy Foye wygrał mecz buzzer-beaterem z dziewiątego metra

2 KOMENTARZE

  1. Czy trafianie game winnerów to odkrywanie w sobie Duranta? Hello? A może Joe Johnsona w sobie odkrył? albo Michaela Jordana?

    Ogólnie rzecz ujmując szkoda chłopaka(lub autora), że mimo iż trafił winnera i tak zrobił to w cieniu KD. Manipulacja tym nagłówkiem. Nie róbcie tego :)

    Poza tym i tak piątka się należy za robotę :) PZDR

    Lubię to: 0