Pacers rozmawiają z Andrew Bynumem

10
fot. ZUMAPRESS.com

UPDATE

Pacers podpisali z Andrew Bynumem kontrakt do końca sezonu wart milion dolarów. Ma on dołączyć do drużyny w przyszłym tygodniu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNate Robinson przeszedł operację kolana i kończy sezon
Następny artykułUtah Jazz uhonorowali Jerry’ego Sloana

10 KOMENTARZE

 1. mam takie pytanie, przypuśćmy Bynum dostanie kontrakt za minimum ligowe, to czy kasa jaka otrzyma to to część z tego która powinien dostać czy cale minimum i jak to sie wlicza do salary?

  Lubię to: 0
 2. Ciekawe czy ten ruch to bardziej pomysł na wzmocnienie rotacji Pacers czy potencjalne osłabienie frontcourtu Heat… (oczywiście w kontekście pogłosek o rozmowach Heat z Bynumem)

  Lubię to: 0
 3. Bynum dostał coś około 1 mln. I zarobi to do końca sezonu. Plus to co wynikało z jego kontraktu przed zwolnieniem z Bulls (6 mln). Do salary Indianie wliczy się ten milion który mu zapłacą. W sumie ryzyko małe, zmieścili się poniżej podatku – mogą na tym wygrać.

  Lubię to: 0
 4. jeśli tylko Bynum nie wymyśli nagle, że chce być centrem nr 1 w drużynie przed Człowiekiem Hibbertem albo Vogel zacznie eksperymentować z twin towers, bo Pacers oprócz najlepszego s5 w lidze mają też całkiem imponującą ławkę. Jako hater Heat jestem przeszczęśliwy;)

  Lubię to: 0
 5. Tylko czy głowa Bynuma chce grać? A jeśli nawet to czy kolana pozwolą? To chyba jednak ruch na zasadzie “nieważne czy Bynum będzie grał, ważne że Heat (Nets) go nie podpisali. A Andrzejek z radością przytuli dodatkowy milionik zielonych banknotów ;)

  Lubię to: 0