Paul George zrobił sobie konkurs wsadów w czasie meczu [WIDEO]

6

W 2012 jeszcze mało znany szerokiej publiczności Paul George wziął udział w konkursie wsadów, ale między innymi jego dunk w ciemności nie został odpowiednio doceniony. Zajął dopiero 3. miejsce w głosowaniu publiczności. Pokazał jednak, że potrafi wykonać bardzo ładne wsady, a do tego też zadbać o odpowiednie show. Gdyby wtedy był już tak gwiazdą jak teraz, na pewno na jego występ zwrócono by znacznie większą uwagę.

Może chciałby spróbować raz jeszcze? Ma taką okazję, ponieważ dostał zaproszenie nie tylko do tego konkursu, ale również rzutów za trzy i skills challenge – wszędzie chcą go mieć. Jeszcze nie odpowiedział, zastanawia się. Scott Agness z Pacers.com podaje, że są małe szanse, żeby się zgodził, ale chyba powinniśmy rozpocząć jakąś dużą kampanię, żeby go przekonać. Zwłaszcza po tym co zrobił wczoraj. Wykonał fantastyczny konkursowy wsad w czasie meczu z Clippers pokazując nam, że chcielibyśmy obejrzeć go w Slam Dunk Contest.

„It was just instinctive. I wanted to put on a show for the fans.”

0
Poprzedni artykułRicky Rubio na razie nie będzie go-to-guyem Timberwolves
Następny artykułDwie małe wymiany Nets z Bulls i Pelicans

6 KOMENTARZE

  1. Nie było samochodu do przeskoczenia, nalepki do przyklejenia, świeczki do zdmuchnięcia, puzzli do ułożenia, starszej pani do przeprowadzenia przez ulicę. To NIE był konkursowy wsad. Odmaszerować.

    Lubię to: 0