Melo nie wie kiedy Knicks grają kolejny mecz

5

Knicks na własnym parkiecie po dogrywce pokonali Suns, a Carmelo Anthony zanotował 29 punktów i 16 zbiórek tuż po tym jak został wybrany najlepszym zawodnikiem minionego tygodnia na Wschodzie. Co prawda w czwartej kwarcie i dogrywce trafił tylko 3/10 z gry, ale ostatecznie zdobył 4 z 6 punktów drużyny w doliczonym czasie i to wystarczyło, żeby zapewnić gospodarzom kolejną wygraną. Do końca 2013 Knicks udało się tylko raz w tym sezonie wygrać dwa mecze z rzędu, tymczasem teraz mają już serię pięciu kolejnych zwycięstw. Dzięki temu zrównali się bilansem z Nets i wskoczyli na ósmą pozycję w tabeli.

Dzisiaj będą mieli okazję przedłużyć swoją dobrą passę w Charlotte. Chociaż kiedy reportera Tina Cervasio z MSG Network wspomniała o kolejnym meczu na koniec rozmowy z Melo, lider Knicks wydawał się zaskoczony tą informacją.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCzy Kevin Durant rzuca za dużo?
Następny artykułRajon Rondo wraca w piątek na mecz z Lakers

5 KOMENTARZE