Raport: Knicks mają dosyć i chcieliby się pozbyć JR Smitha

7
fot. Albert Pena / Newspix.pl

JR Smith nie jest obecnie tym samym zawodnikiem, który w poprzednim sezonie został wybrany najlepszy rezerwowym ligi. Gra słabo, a do tego przypomina nam dlaczego przez większość kariery był postrzegany jako problematyczny zawodnik. I tu już nawet nie chodzi tylko o jego brak ogarnięcia na boisku i oddanie bezmyślnego rzutu na finiszu spotkania, który przyczynił się do porażki Knicks. JR nie tylko ma niskie boiskowe IQ, ale jest po prostu głupim człowiekiem, a może po prostu trzeba by powiedzieć idiotą. Bo jak inaczej nazwać jego dowcipne rozwiązanie sznurowadeł w bucie Shawna Mariona? To było głupie, bo mogło przyczynić się do urazu Mariona. A już trzeba być naprawdę idiotą, żeby spróbować tego ponownie w kolejnym meczu, tuż po tym jak został ostrzeżony przez ligę. Może $50 tysięcy kary przyniesie lepszy skutek i już po raz trzeci nie będzie próbował swojego nowego 'firmowego zagrania’.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGame-winner Geralda Greena w kolejnej porażce Wolves na finiszu. W Minny robi się nerwowo
Następny artykułFlesz: Porażki Warriors i Pacers, kolejna czkawka Minnesoty i wielkie zwycięstwo Phoenix Suns

7 KOMENTARZE

    • Ten obecny kontrakt to jeszcze pół biedy, wyobraźcie sobie co by było gdyby Smith nie potrzebował operacji i zagrał lepsze playoffs.Zamiast 18mln $ mogło być 25-27mln$.Wtedy to totalnie Knicks byliby w dupie a tak jest po prostu źle.

      Lubię to: 0
  1. W innych okolicznościach to bym powiedział, że pewnie takiego zawodnika to zawsze mogą wziąć NYK, bo oni biorą wszystko ;-) i płacą jak leci, ale w tych okolicznościach… Może da się wcisnąć do LAL i MDA pod skrzydła :-P

    Lubię to: 0