Blake Griffin znowu to zrobił. Dunk sezonu? (WIDEO)

18

Na liście ofiar Blake’a Griffina można dopisać kolejne nazwisko. Jak pamiętamy wszystko zaczęło się oczywiście od Timofeya Mozgova. Później gwiazdor Clippers zrobił sobie jeszcze efektowny plakat z Kendrickiem Perkinsem, a także z Pau Gasolem. Teraz przyszedł czas na Krisa Humphriesa (rewanż?).

Wsad sezonu?

Poprzedni artykułGerald Wallace znów mówi
Następny artykułGame-winner Geralda Greena w kolejnej porażce Wolves na finiszu. W Minny robi się nerwowo

18 KOMENTARZE

  • Ktoś tu oglądał wykład Kemp’a o wsadach :) „Those are slap-in’s” – to było apropos Griffina o ile się nie mylę. Na marginesie, 'Superman’ Howarda dał mu tytuł na konkursie wsadów, a wtedy też nie dotknął obręczy.

   Spierać się o wsad Blake’a od strony technicznej można, ale… zniszczył Humphries’a? Zniszczył.
   Więc na chuj drążyć temat.

   Lubię to: 0
   • @likeabosh
    bracie, dawno Ciebie tu nie widziałem, stęskniłem się:)

    dobrze, że przypomniałeś „wsad” Howarda bo też był mocno naciągany. Uwielbiam Blake i rzeczywiście widać, że chłopak nie chcę zamknąć się w puszce „jestem genialnym atletą”. Rozwija swój wachlarz umiejętności w ofensywie, a swoje braki w defensywie nadrabia w milowym butach.
    Każdy kto ogląda Clippers, /a ja w tym roku nie przepuściłem ich prawie żadnego spotkania/ widzi, że BG zanotował progres. Props dla Niego. Ale sorry, cytując klasyka nie nazywajmy szamba perfumerią a „power layupu” wsadem.
    Co nie zmienia swoją drogą faktu – RIP Krzyś.

    Lubię to: 0
 1. widzę, że hejtowanie Adama jest wliczone w abonament… Może i wrzucił, przy Howardzie jakoś nie mieli z tym problemu, tak samo z Perkinsem więc chill. Jakoś muszą podkręcić atmosferę, bo w tym sezonie nie było jakiś super dunkow jak dip tej pory

  Lubię to: 0