Flesz: Warriors wygrali 9 raz z rzędu, Heat nie bez trudu pokonali Raptors, Nate Robinson miał 3 wsady nad Lakers

11

Toronto Raptors byli do ostatnich sekund w niedzielnym meczu w American Airlines Arena i nie potrzebowali zwycięstwa, aby zrobić małe statement-game. Golden State Warriors wygrali po raz piąty z rzędu na wyjeździe i 9-ty raz w ogóle, Denver Nuggets rzucili 137 punktów Lakers w Staples Center i Nate Robinson miał trzy wsady w dwie minuty czwartej kwarty, New York Knicks wykorzystali fatalną dyspozycję Dallas Mavericks i wyjechali z Teksasu z bilansem 2-1, a LeBron James i Kevin Durant uciekają Paulowi George’owi w wyścigu po MVP.

Poprzedni artykułNadal nie ma wymiany Bynuma, ale rozmowy trwają. Lakers chcieli Diona Waitersa
Następny artykułNowojorskie impresje 728… czyli – odDALenie…

11 KOMENTARZE

1. Jak zwykle świetny flesh, ale wdarły się małe błędy:

“Kevin Durant tym razem trafił 6 z 13 rzutów na 21 punktów, 8 asyst, 7 strat, 0 strat w 27 minut.”
    “Pau Gasol miał 25-10-15” – chyba przy asystach powinno być 5 nie 15.

0
  2. Los Lusers prezentują wesołą podwórkową koszykówkę, kręcą fajne staty, są zadowoleni, po meczach idą sobie na piwko, potem do domciu na tv :-) Sytuacja wakacyjna, tylko te 19 tys. kibiców na każdym meczu krew zalewa ;)

0
  3. 27 punktów Reggie Jacksona to nie tylko najlepszy start od kontuzji Wessa, ale w ogóle career-high, a 12 punktów Perka to pierwszy mecz z double figures od lutego zeszłego roku. Mógł poczekać miesiąc to byłaby rocznica :))

0
  4. Waitersa w drugim posiadaniu po minięciu George’a ominął “człowieka Hibberta” ale ten tradycyjnie już faulując w takiej sytuacji, tradycyjnie nie dostał gwizdka. Na Boga napiszcie prawdę, Roy słynie niby z pionowych zajęć pozycji, a bardzo często tak jak i teraz jest to pion, ale z rękoma pod kątem 90 stopni. Komentatorzy Cavs byli oburzeni i mieli święta rację. Brak gwizdków dla Hibberta, w takich sytuacjach zaczyna być naprawdę bardzo irytujący. Chyba żaden potencjalny DPOTY nie miał takich forów.

0
    • A jednak ktoś jeszcze to widzi… Dobrze, bo już powoli myślałem, że jestem jedynym, któremu sie wydaje, że verticality Hibberta zaczyna być chore pod względem braku gwizdków. Już łatwiejsze do przełknięcia są regularne, ale nie tak częste, puszczane goal tendingi Dwighta. Zdrowie psychiczne uratowane :)

0
  5. Myślę, że sporą rolę tu odgrywa jego psychika.
    Nie wiem jak Wy, ale ja nie widzę w jego grze tak często wymienianej przez trenerów i graczy ;-) i tak mnie irytującej, ale jakże tu prawdziwej “wygraliśmy, bo byliśmy bardziej agresywni”.