Antetokounmpo pomógł Bucks wygrać mecz

3

Milwaukee Bucks w końcu wygrali, przerywając 11-meczową serię porażek. Dzień po przegranym spotkaniu w Charlotte wrócili do własnej hali i udało im się wykorzystać pojedynek z Boston Celtics, z którymi gra im się w tym sezonie wyjątkowo dobrze. Swoje pierwsze zwycięstwo zanotowali w Bostonie i wczoraj również byli od nich lepsi.

Gwiazdą wieczoru był debiutant Giannis Antetokounmpo. Wszedł na parkiet pod koniec pierwszej kwarty, kiedy gospodarze przegrywali 7 punktami i odwrócił losy spotkania. Grał do końca pierwszej połowy i Bucks schodzili do szatni z przewagą +6, a później pomógł powiększyć prowadzenie przed czwartą kwartą…