Paul George zdobył MSG

20
fot. NY Daily News

Paul George jest jednym z wczesnych kandydatów do MVP i wczoraj w Nowym Jorku po raz kolejny potwierdził swój gwiazdorski status. Kiedyś w MSG gospodarzy pokonywał Reggie Miller, teraz zrobił to George, przejmując mecz w dogrywce. Przez trzy kwarty uzbierał tylko 14 punktów z 15 rzutów, w czwartej Pacers przegrywali -6, ale wtedy zagrał jak przystało na lidera i pociągnął za sobą zespół.

W czwartej kwarcie i dogrywce miał 21 punktów trafiając 7/ 11 z gry. Na 5.2 sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry został faulowany przez Shumperta przy rzucie za trzy, którym chciał doprowadzić do remisu. George stanął na linii, wcześniej trafił 4 z 7 prób, ale w tym kluczowym momencie ręka mu nie zadrżała i wykorzystał wszystkie trzy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDirk i Monta pokonali Rockets w strzeleckim pojedynku
Następny artykułFlesz: Duże emocje w najlepszych meczach środy. Chris Paul, Paul George zrobili swoje. Porażki Knicks, Brooklynu i Cleveland

20 KOMENTARZE

 1. “W następnych dwóch akcjach najpierw Stephenson spudłował za trzy, a Hill popełnił faul w ataku, dlatego w kolejnej od samego początku Geroge miał piłkę w rękach. Zagrał pick-and-rolla z Hibertem i rzucił jumpera nad Bargnanim, który próbował nie dopuścić do penetracji. Za chwilę znowu zagrał picka i wymysł faul Bargnaniego. Później Smitha zmienił Shumpert, ale też został na zasłonie Hibberta. Martin próbował zostać blisko George, ale on zrobił step-back i fade away’em przypieczętował zwycięstwo Pacers.”

  1 zdanie – Geroge -> George
  2 zdanie – Hibertem -> Hibbertem
  3 zdanie – wymysł -> wymusił
  5 zdanie – George -> George’a

  Reszty nie wytykam, bo nie mam czasu.

  0
     • Brakuje mi tu interakcji i wymiany opinii z piszącymi a także ich całkowite oderwanie od potrzeb czytelników.

      IMHO powinna być możliwość zaproponowania nowych działów, powinny być głosowania ala sondy na temat zmian, i inne tego typu. Chciałbym mieć jakiś wpływ na to za co płacę… a nie zadowalać się czymś co niekoniecznie bym chciał widzieć/czytać.

      Powiedz jaki widzisz sens w opisywaniu 1 meczu przez 2 osoby skoro było jeszcze 12 innych spotkań? Wg mnie powinni się podzielić.

      Chyba że dla nich celem jest oglądanie 1 meczu (z kilku jednej nocy) i potem każdy będzie pisał swoją wersję relacji z wydarzeń.

      0
     • Czy widzę sens? Pewnie, bo nie każdy czyta wypociny zNYKa:)
      Poza tym to był headliner, więc nie przeszkadza mi, że powstanie milion artów czy milion opinii na temat jednego meczu, który swoją drogą był całkiem niezły.
      Sam suchy opis meczu mnie nie jara, bo rano jak czegoś nie widziałem, odpalam condensed game w league passie i wio:) A później dostaje jedyny w swoim rodzaju flesz od Maćka.

      Spoko, podoba mi się to co napisałeś w dwóch pierwszych akapitach. Aleee….
      Nie mi Ich bronić i nie moja intencja zaglądać Im w portfel, ale za nędzne 10 zł brutto miesięcznie, to Bogu/Allahowi/Jahwe dzięki, że ktoś na niezłym poziomie chce o koszykówce pisać w PL. Chyba, że wolisz gwiazdybasketu czy blogi o nba na natemat.pl:)

      Adam i Maciek jeszcze jakiś grosz z tego przedsięwzięcia przytulą w końcu prowadzą działalność gospodarczą (choć do 10 ZUS, a do 20 podatek jest smutną sprawą).
      Z kolei Seba czy Przemek pewnie pracują zawodowo, a 6g traktują jako wolontariat. Prawdziwi zajawkowicze.
      Mimo wszystko z poziomem tekstów u Nich wzorowo. Przyznasz?

      To PL, nie US, nie ten target, a przede wszystkim nie masz dostępu 24/7 do zespołów, graczy, szatni, GM, agentów czy dziennikarzy klubowych.
      We wtorek o 9 rano nie powiesz, że pójdziesz na mecz swojej ukochanej drużyny, bo dzieli Ciebie lot samolotem przez ocean, a wpierw znając życie będziesz miał kłopot z otrzymaniem wizy.

      Gdyby na takim poziomie to co robią w PL robili w US to byś miał drugi Grantland.
      Zresztą najlepszy przykład to podcasty YT, w jakiej wysokości dostaniesz ekwiwalent za 100k wyświetleń w USA, UK czy nawet w RFN, a ile w PL.

      0
 2. Możemy już oficjalnie powiedzieć, że wyprzedził Melo i jest trzecim najlepszym niskim skrzydłowym ligi?
  Jako jedyny w 5/5 uznałeś Melo za najbardziej overrated SF w całej lidze, zresztą podobnie uważałem/uważam. Więc pytanie z Twojej strony, z cyklu retorycznych:)

  Vogel powiedział “Nawet kiedy stał się naszym go-to-guy’em”
  ale ja wiem:) http://www.youtube.com/watch?v=Q3wi4NnljBQ
  to Skipo Baylessowanie jest mało poważne, aczkolwiek jakaś część tej piony jest symboliczna.

  0