Knicks rozmawiali z Nuggets o wymianie, ale się nie dogadali

9
fot. Albert Pena / Newspix.pl

New York Knicks są jednym z głównych tematów początku sezonu i również oni znaleźli się w centrum pierwszych w tym roku doniesień o rozmowach transferowych. Wczoraj pisałem, że nie są zainteresowani w tym momencie zatrudnieniem zawodnika pod kosz, który pomógłby im pod nieobecność Tysona Chandlera, ale jak się okazuje, poważnie rozważają możliwości transferu, aby dokonać zmian w składzie. Pierwszy z tą informacją przyszedł wczoraj Frank Isola z New York Daily News:

Rozmowy pomiędzy Knicks i Nuggets skupiające się wokół wysłania Imana Shumperta do Denver za Kennetha Farieda zostały zintensyfikowane w ostatnich dniach.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGame-winner Damiana Lillarda przeciwko Suns
Następny artykułPrzepychanka pomiędzy Ibaką i Barnesem

9 KOMENTARZE

  1. Shumpert mógłby grać spokojnie na SF skoro wystawiany był już tam Foye czy Fournier. Właśnie z D na SG największy problem mają Nuggets. Czy grając Lawson-Dre czy Lawson-Nate czy Lawson w jakiejkolwiek innej kombinacji. Wrócił Chandler teraz, zobaczymy jak dalej będzie wyglądać.

    Lubię to: 0
  2. Asik – Bargniani, to może być to, ale tylko do czasu. Andrea w Houston powinien się odnaleźć, ale Asik po powrocie Chandlera poleci na ławkę i znowu będzie niezadowolony.

    Lubię to: 0
  3. Asik dobrze pasowałby do NOH w miejsce Smitha, a w drugą stronę wysłać Andersona gdzie grając u boku Howarda już się sprawdził.Wymiana Faried-Asik jest bez sensu a dodać Bargnaniego do i tak kulejącej defensywy Rockets to byłby sabotaż.

    Lubię to: 0