Iman Shumpert na cenzurowanym

3
fot. PN2 / Newspix.pl

Któryś z nowojorskich dziennikarzy napisał kilka dni temu na twitterze, że Iman Shumpert pozbył się swojego high-top’u, ponieważ James Dolan kazał mu zakończyć te ceregiele. Właściciel The Madison Square Garden Company nie jest wielkim fanem młodego gracza i o burzliwych relacjach między tą dwójką słyszeliśmy już kilka miesięcy temu, gdy zawodnik miał zlekceważyć polecenie Dolana. Iman ma ogromną koszykarską wartość i niezgłębione zasoby potencjału, ale poza parkietem jest bardzo aktywnym członkiem życia publicznego, z czym problem zdają się mieć przełożeni gracza.

Kilka dni temu powstała dyskusja na temat przejęcia pozycji w pierwszej piątce Shumperta przez najlepszego rezerwowego poprzednich rozgrywek – J.R. Smitha. Ten nie ukrywał, że gra u boku Carmelo Anthony’ego w pierwszej piątce zespołu byłaby dla niego znacznie bardziej komfortowa. Mając jednak znacznie cięższy plecak doświadczeń – tym razem podsumował swoją wypowiedź wskazując na interes zespołu, a  nie zawsze Smithowi o to chodziło. Tak czy inaczej jest coś na rzeczy i Shumpert widzi, jak bardzo niestabilna jest ostatnio jego pozycja w drużynie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKrólestwo sędziów
Następny artykułSzósty Gracz NBA Top100 Ranking: Podsumowanie

3 KOMENTARZE