Stoudemire w wakacje przeszedł kolejną operację kolana

1
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Amar’e Stoudemire w poprzednim sezonie musiał poddać się operacji obu kolan i ostatecznie rozegrał tylko 29 meczów. W czasie wakacji dużo mówiło się, że odpoczywa i oszczędza się, aby być gotowym na nadchodzące rozgrywki. Między innymi z tego powodu, żeby w żaden sposób nie nadwyrężać kolan, miał zrezygnować z kolejnych lekcji u Hakeema Olajuwona. Ale to wcale nie oznacza, że na dzień przed startem campu skrzydłowy Knicks jest już wreszcie zdrowy. Jak się teraz okazuje, wakacje to nie był dla niego czas wolny od problemów z kolanami i wygląda na to, że ten odpoczynek był w dużej mierze spowodowany kolejną operacją.

Wcześniej nie było na ten temat żadnej informacji, dopiero wczoraj Frank Isola z NY Daily News zaskoczył wszystkich takim newsem:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzedsezonowy update o zdrowiu graczy
Następny artykułRaport: Finały NBA wrócą do formatu 2-2-1-1-1

1 KOMENTARZ