Avery Bradley raczej nie dostanie teraz przedłużenia

5
fot. bostonherald.com

Przedłużenia kontraktów dla zawodników z draftu 2010 są jednym z głównych tematów tuż przed startem obozów treningowych. Paul George wczoraj został trzecim, który ma już podpisaną umowę, a niedługo może do niego dołączyć DeMarcus Cousins. Pamiętajmy jednak, że drużyny mają jeszcze nieco ponad miesiąc aby zdecydować o przyszłości swoich młodych graczy i reszta zapewne maksymalnie wykorzysta czas do deadline’u. Natomiast w gronie tych, którzy jeszcze mają największe szanse na otrzymanie nowego kontraktu są Greg Monroe, Derrick Favors, Gordon Hayward, Eric Bledsoe i Avery Bradley. Chociaż ten ostatni prawdopodobnie będzie musiał poczekać trochę dłużej. Danny Ainge nie wykluczył, że jeszcze przed sezonem podpiszą z nim kontrakt, ale zasugerował, że prawdopodobnie dadzą sobie jeszcze rok na sprawdzenie wartości Bradley’a.

„Możemy jeszcze rozmawiać w październiku, ale prawdopodobnie zrobimy to w przyszłe wakacje.”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPaul George podpisał maksymalny kontrakt z Indianą. Larry Bird mówi: “nie przekroczymy luxury-tax”
Następny artykuł5-na-5: Shooting Guards – Kto jest nr 1? Kto jest overrated? Kto będzie najlepszy w 2018?

5 KOMENTARZE

  1. Czy przypadkiem Adamie, Celtic’s nie mają na sezon 2014/15 QO Bradleya i w perspektywie roku ładnie wyczyszczone salaries? Raczej do tego czasu opędzlują Geralda Wallace’a i Courtney “BGC” Lee. Z podpisanym Rondo, 6-7 mln kontraktem Wigginsa (aj hołp:)) i 9 mln (Olynk, Sullinger i Brooks) Celtic’s będą mieli środki na wyrównanie oferty, nawet 11 mln.
    Choć 11 mln za Bradley to dużo za dużo.
    To chyba będzie zjawisko pozytywne dla obu stron, w końcu Celtic’s będą musieli mieć 90% salary cap w portfelu. Obecnie salary cap ustalono na 58.679 mln dolarów, co za tym idzie minimum wynagrodzenia wynosi 52.811 mln dolarów. Zapewne za rok będzie to więcej.

    0