Sacramento Kings mamią planem budowy nowej spektakularnej hali

3
fot. The Associated Press

Bracia Maloof popijają teraz piwo lane i ślina pojawia się w kącikach ich ust, ale nie dlatego, że specjal mocny potrafi dobić. Nie. Robią to bo – cytując inny warszawski zespół muzyczny – nikt nie przewidział ruchów tej istoty.

Vivek, człowiek o najbardziej imprezowym imieniu w NBA oraz Shaq, obiekt największego hejtingu fanów Kings dekadę temu, kolaborują właśnie przy tym jak wypromować nowe idee i omamić kibiców wizjami, które Steve Jobs miał po LSD na wzgórzu nie tak przecież daleko od Sac-Town.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKD: Harden powinien być w Top10 zamiast Wade’a. D-Wade się nie zgadza
Następny artykułPaul George podpisał maksymalny kontrakt z Indianą. Larry Bird mówi: „nie przekroczymy luxury-tax”

3 KOMENTARZE

  1. Panie i Panowie, jako że jestem uważany za największego Fana Kings w Polsce, mam ogromną przyjemność powitać w naszej Sacramentowskiej rodzinie nowego Fana: Adam Szczepański witam Cie serdecznie na pokładzie:)Po zakupie 5% udziałów przez Szaka fanów Kings z dnia na dzień przybywa coraz więcej. Każdy chce uczestniczyć w projekcie Sacto, za którym stoją Vivek, Szak, Mark Mastrov, Kevin Johnson i burmistrz Kaliforni demokrata Jerry Brown. Jak wiadomo projekt ten ma na celu przywrócenie Kings do czołówki NBA! A w zarząd wchodzą jeszcze tacy goście jak Chris Webber, Mitch Richmond czy Chris Mullin.
    Pozdro!

    Lubię to: 0